Спортивно-стрілецький тир «СВД Легіон» започатковує популярну на даний час серію турнірів «Івано-Франківська Сотка» — високоточна стрільба на дистанцію 100м! Запрошуємо усіх бажаючих на перший турнір у неділю, 8 липня, початок о 11:00.

Регламент

Відкритий турнір, особиста першість. Допускаються до участі власники мисливських нарізних карабінів за наявності дозволу на зброю. Змагання проходять у двох класах: напівавтоматичні карабіни та з ручним перезаряджанням.

  • Реєстрація: 8 липня з 10:00 до 11:00.
  • Перший постріл: 11:00.
  • Реєстраційний внесок: 500 грн.
  • Нагороди — грамоти і медалі.

Перелік вправ згідно «Соточка-12» з деякими змінами (http://alebarda.com/ru/stati/misheni-dlya-chempionatov-sotochka)

1. Двічі Холодний

Холодний постріл. Час на підготовку — 30 секунд. Час на виконання вправи — 20 секунд. Розмір зони ураження — овал близько 4 см. Лінія не на користь стрільця: дотик лінії, навіть якщо весь калібр всередині залікової зони, є промахом. 20 балів — за враження першого терориста, 10 балів — за враження другого терориста, мінус 10 балів за влучання в заручника.

2. Група з 5 пострілів в мішень Алебарда 2,5МОА

Час на підготовку — 30 секунд. Час на виконання — 60 секунд. Влучання в зону 1 МОА: 5 очок. Влучання в зону 0,5 МОА: 10 очок. Лінія на користь стрільця.

http://alebarda.com/ru/product/misheni/mishen-nakleyka-25moa

Вправи 1 і 2 виконуються відразу одна за одною

3. Штрафний

На мішені зображений класичний футбольний м’яч. Ціль — 4 чорних сегмента, на вибір стрільця. У залік йде враження кожної цілі тільки один раз. Кількість пострілів — 4. Час на підготовку — 30 секунд. Час на виконання — 45 секунд. За кожне влучання стрілець отримує 10 балів. За промах поза габарити м’яча стрілок штрафується на 10 балів. За влучання в 4 сегмента — бонус + 5 балів. Лінія не на користь стрільця: дотик лінії, навіть якщо весь калібр всередині залікової зони, є промахом. Влучання в лінію зовнішнього габариту м’яча вважається промахом.

4. Пенальті

На мішені розміщені 5 футбольних м’ячів різного розміру. Кількість пострілів — 5. Час на підготовку — 30 секунд. Час на виконання — 60 секунд. Обов’язкова умова — враження верхнього, найбільшого м’яча, при відсутності враження — 0 балів за вправу. Після враження найбільшого м’яча учасник виконує 4 постріли в будь-який (будь-які) м’яч (м’ячі) на свій розсуд. Допустима стрільба в одну ціль. Оцінка (зверху вниз) 1й м’яч (розмір 43мм) — 3 бали; 2й м’яч (розмір 32мм) — 5 балів; 3й м’яч (розмір 21мм) — 7 балів; 4й м’яч (розмір 10мм) — 10 балів; 5й м’яч (розмір 6мм) — 15 балів. Будь-яке влучання з дотиком фігури вважається попаданням!

Вправи 3 і 4 виконуються відразу одна за одною

5. Біатлон

У зв’язку з можливостями тиру у цій вправі виконується лише 3 постріли сидячи. (без упору, мішків, сошок і т.д. Опора ліктями, дозволено використання лише стрілецького ременя. Ціль — грудна мішень №4. Залікові зони 10-9-8. Час на підготовку — 30 секунд. Час на виконання — 60 секунд. Кількість очок — згідно зони влучання. При попаданні у «Вібл» (центральна зона 10-ки) +5 очків. Лінія не на користь стрільця: дотик лінії, навіть якщо весь калібр всередині залікової зони, зараховує зону з нижчим рівнем або промах — в разі влучання у лінію «8» — зараховується «7».

6. Ball

На мішені розташовані зображення футбольних і не футбольних м’ячів. Завдання: вразити максимальну кількість футбольних м’ячів за 30 секунд. Розмір зони ураження близько 1МОА. Кількість пострілів — не обмежена! Час на підготовку — 30 секунд. Час на виконання — 30 секунд. За влучання у футбольний м’яч — 15 балів. За влучання у не футбольний м’яч — мінус 20 балів. Будь-який дотик фігури вважається влучанням! Кожна ціль може бути вражена тільки один раз!

7. Міраж

Учасник виконує по одному пострілу в кожну з чотирьох мішеней. Кількість пострілів — 4. Час на підготовку — 30 секунд. Час на виконання — 45 секунд. Оцінка — згідно зон на мішені. Зараховується тільки одне влучення в мішень. Лінія на користь стрільця.

Вправи 6 і 7 виконуються відразу одна за одною

Неконтрольований постріл або постріл до сигналу судді на початок виконання вправи карається відстороненням стрільця від виконання даної вправи, відповідно жодних балів стрілець не отримує.

Адміністрація «СВД Легіон» висловлює подяку Alebarda.com за дозвіл використання мішеней для чемпіонатів «Соточка»