Про нас

Запрошуємо навчитися безпечному та ефективному поводженню зі зброєю, оволодіти необхідними базовими стрілецькими навичками. Для тих, хто бажає познайомитися з неймовірно драйвовим світом динамічної стрільби, навчитися досконало володіти власною зброєю, зробити спортивну кар’єру, відчути смак спортивних перемог, тренуватися разом з найкращими українськими спортсменами, чи просто знайти нові цікаві знайомства та отримати нові незабутні враження проводяться теоретичні та практичні навчання з трьох дисциплін кожну суботу та неділю.

Для тих, хто бажає познайомитися з неймовірно драйвовим світом динамічної стрільби, навчитися досконало володіти власною зброєю, зробити спортивну кар’єру, відчути смак спортивних перемог, тренуватися разом з найкращими українськими спортсменами, чи просто знайти нові цікаві знайомства та отримати нові незабутні враження.

Інфраструктура комплексу

Відпочинковий комплекс «СВД Легіон» що розташувався в оточенні мальовничих краєвидів та прекрасних живописних природних пейзажів чекає на своїх гостей та дарує чудову можливість усім охочим спробувати свої сили у стрільбі з пневматичної чи вогнепальної зброї. Стрільба по тарілках навчить Вас точності й допоможе концентруватись, щоб чітко й вправно стріляти по мішенях.

Слідкуйте за нами