Стрільба по мішенях


Інструктор Тарас, 050 615-53-18

Досвідчені інструктори допоможуть Вам  отримати максимум навиків безпечної та влучної стрільби з мисливської нарізної  зброї. Випробувати себе у ролі досвідченого стрільця Ви можете, відвідавши спортивно-стрілецький тир «СВД Легіон». Не всім під силу опанувати стрільбу та стати вправним стрільцем, тому стрільба у тирі може Вам допомогти та розвинути потрібні якості. Спортивно-стрілецький тир «СВД Легіон» надає  усім охочим спробувати свої сили у стрільбі з пневматичної чи вогнепальної зброї.

Тир для нарізної зброї

Виробити точність та влучність стрільби можна лише завдяки сумлінній практиці та гарному місцю для тренувань. Саме таким місцем, де можна попрактикуватись у стрільбі є спеціальна територія відпочинкового комплексу «СВД Легіон». Ми чекаємо на любителів точності та цілеспрямованості, щоб постріляти із різних видів зброї, на дистанціях 50, 100, 150, 200 метрів.

Для відпрацювання навичок стрільби лежачи змонтовано дві паралельні позиції у закритому тирі, дистанція 50м.

Лук та арбалет

Стрільба з спортивного лука чи арбалету — захоплюючий вид активного відпочинку. Ви тренуєте як м’язи, так і силу волі. Щоб потрапити в ціль, лучник повинен докласти фізичних зусиль і вміти зберігати спокій і врівноваженість.

Зброя та набої

Крім власної зброї, відвідувачі тиру можуть взяти в оренду нарізні карабіни «СВД», «АК-74», малокаліберний карабін «CZ-452» з оптичним прицілом та придбати набої до них.