Бігучий кабан


Інструктор Тарас, 050 615-53-18

Ця мішень надасть вам можливість знайти розуміння та навчитися влучно стріляти в умовах полювання та спортивної стрільби. Відомо, що при стрільбі по рухомій мішені точку прицілювання необхідно переміщувати (вибирати) попереду напряму руху. Відстань від мішені до точки прицілювання прийнято називати упередженням. Упередження при стрільбі обумовлене тим, що за час польоту дробу до мішені, мішень переміщається на певну відстань. Крім того, з моменту ухвалення мисливцем рішення стріляти до натиснення на спуск проходить близько 0,15-0,35 секунди (так звана особиста помилка). Величина упередження залежить від швидкості руху мішені, швидкості польоту снаряда (дроби при стрілянині з мисливської рушниці), способу стріляння — з поводкою або з нерухомою рушницею.

При стрільбі з поводкою (рухом рушниці і відповідно переміщенням точки прицілювання попереду мішені) виключається особиста помилка і величина попередження менша. Як правило, більшість мисливців стріляють з поводкою, якщо є можливість зробити прицілювання, інакше на вскид інтуїтивно визначаючи точку прицілювання.

Зброя та набої

Крім власної зброї, відвідувачі тиру можуть взяти в оренду гладкоствольні рушниці «ІЖ-27 Спорт» та придбати дробові набої.