2017 рік був вдалим для нашого клубу: ми досягнули поставлених цілей з розвитку та популяризації стрілецького спорту, майстерність наших спортсменів та злагодженість команди зросла, ми взяли участь та вибороли призові місця у більшості важливих змаганнях нашого краю. Своїми здобутками хочемо поділитись з Вами.

У квітні у Львові проходили змагання «Самооборона з рушницею», в котрих брали участь двоє спортсменів нашої команди. У чесній боротьбі Романишак Тарас та Віконський Василь, здобули призові друге та третє місця відповідно.

У травні команда СВД-Легіон змагалась в чемпіонаті України з олімпійського виду спорту — стендової стрільби, або круглого стенду. В команді було шість спортсменів, за результатами змагань одному з них присвоєний перший дорослий розряд з цього виду спорту.

У липні спортсмени нашої команди брали участь у Відкритому чемпіонаті Львівської області, де змагались у дисципліні «Практична стрільба», відкритий клас «Рушниця». Практична стрільба — вид стрілецького спорту, полягає у відпрацюванні та виконанні вправ, що відповідають різноманітним випадкам застосування вогнепальної зброї. Завдяки вправності та точній стрільбі двоє спортсменів СВД-Легіону, Шило Олексій та Тимофєєв Сергій, вибороли призові друге та третє місця відповідно.

Серпень був спекотним та насиченим місяцем, адже пройшов Перший відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з практичної стрільби з гладкоствольної рушниці. На старт вийшло двадцять п’ять спортсменів — двадцять три чоловіки та дві жінки. Знову відзначились спортсмени команди СВД-Легіон, зайнявши друге та третє місця.

Жовтень запам’ятався знаковою подією — вперше в регіоні пройшов чемпіонат України з дуельної стрільби з гладкоствольної рушниці. Дуельна стрільба — вид стрілецького спорту, де двоє спортсменів одночасно починають виконувати стрільбу по металевих мішенях на час, і перемагає той, хто першим влучить у всі мішені. Спортсмен нашої команди Романишак Тарас зайняв призове третє місце.

У листопаді серед журналістів-аматорів області проходили змагання на базі стрілецького клубу СВД-Легіон. В них брали участь 15 чоловік. Була проведена прес-конференція, після якої журналісти могли позмагатися у стрільбі з гладкоствольної рушниці та із травматичного пістолета.

Також цього місяця стрілецький клуб СВД-Легіон підписав договір про співпрацю з Рогатинською спеціалізованою школою Олімпійського резерву. Ми активно підтримуємо розвиток стрілецького спорту  та популяризуємо його серед молоді та юнацтва, сприяємо розвитку молодих спортсменів. Зокрема, команді Рогатинської школи передали форму для участі у змаганнях.

В грудні у Львові відбувались змагання по високоточній стрільбі з мінікарабіну. Спортсмен команди СВД-Легіон увійшов у п’ятірку кращих стрільців.

Таким був наш сезон. Багато було зроблено, та ще багато попереду.

У 2018 році стрілецький клуб СВД-Легіон продовжить розвивати стрілецький спорт в Івано-Франківські області. Цього року ми ставимо перед собою ще більше амбітних та складних цілей.


Ми відкриті до співпраці, запрошуємо всіх, хто цікавиться стрілецьким спортом та бажає вдосконалювати власні навики. Пропонуємо Вашій увазі орієнтовний графік проведення спортивних заходів нашим клубом:

Квітень-травень 2018

  • Проведення відкритого чемпіонату м. Івано-Франківська з практичної стрільби;
  • Проведення відкритого чемпіонату Івано-Франківської області з практичної стрільби;

Червень-липень 2018

  • Проведення чемпіонату м. Івано-Франківська з дуельної стрільби;
  • Проведення чемпіонату Івано-Франківської області з дуельної стрільби;

Серпень 2018

  • Проведення чемпіонату України з дуельної стрільби;

Вересень 2018

  • Проведення відкритого турніру Івано-Франківської області з олімпійської дисципліни «Стендова стрільба» на кубок стрілецького клубу «СВД-Легіон»;
  • Проведення турніру з міні карабіну.

За окремим графіком будуть проводитись

  • Змагання серед охоронних структур;
  • Тематичні семінари з дисциплін класу «Рушниця», «Пістолет», «Карабін».